Home > دانشگاه
Viewed 43 times 3 Answers
0

من میخوام شهریه ترم اولو بریزم از طریق یکی از بستگانمون. مثل اینکه هرکاری میکنه واریز نمیشه شهریه میگن باید TD bank داشته باشه کالج. کسی راهی بلده راهنمایی بکنه برای پرداخت شهریه کالج کانستوگا? اگر TD bank داره چجوری باید پیدا کرد اکانت کالجو برای پرداخت

2021-10-07 15:18:00 Ontario دانشگاه #برای پرداخت شهریه
3 Reply

در student portal در قسمت شهریه مبلع رو وارد میکنن و میتوند با کردیت کارت یا دبیت کارت بدن بانک یا RBC یا TD باید باشه برای دبیت. در غیر این صورت باید به international feeباید ایمیل بزنید و اطلاعات حساب رو بگیرین و از طریق حضوری در بانک پرداخت کنید

2021-10-07 17:07:00

یه روش دیگه هم داره از داخل اینترنت بانک Web Banking اکثرا بانک های کانادا قبول میکنه مثل پرداخت یک قبض باهاش رفتار میشه من قبلا انجام دادم بگید برن تو اینترنت بانکشون (هر بانکی که دارن) و پرداخت قبض بزنن اسم صادر کنند قبض رو بزنند کانستوگا کالج و شماره دانشجویی خودتون رو به عنوان اکانت نامبر بزنند بعد محض اطمینان شما رسید پرداخت رو برای اینترنشنال فی ایمیل کنید من قبلا یه بار فرسته بودم متنش رو از خود سایت بزارید پیدا کنم

2021-10-07 17:21:00

من به international fee ایمیل زدم بعد برای من یه فایل pdf ضمیمه کردن با ایمیل گفتن یا از طریق پورتال دانشجویی یا از طریق آنلاین بانکینگ میتونید پرداخت کنید

2021-10-07 19:03:00

QAmon

Similar Question:

#برای پرداخت شهریه